Zrób test
i poznaj przyszłość

 


Znam i akceptuję treść regulaminu

 

Dowiedz się co los
szykuje dla Ciebie
w 2017 roku?

REGULAMIN

O TEŚCIE

 • 1. Poniższy regulamin określa zasady korzystania z usług serwisu co-cie-czeka-w-2017.pl
 • 2. Podmiotem świadczącym Usługę Kody Dostępu do witryn internetowych jest właściciel serwisu co-cie-czeka-w-2017.pl, którym jest MobiFunApps LLC, 113 Barksdale Professional Center, Newark, DE 19711-3258, USA
 • 3. Usługa rozpoczyna się dnia 1 grudnia 2016 roku i trwać będzie do odwołania.
 • 4. Usługa może być świadczona na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Uczestnikiem Usługi może być każda osoba, przebywająca na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
 • 5. Korzystanie z serwisu przez użytkownika jest bezpłatne przy czym uzyskanie wyniku testu jest płatne.
 • 6. Serwis sms polega na udostępnieniu kodu jednorazowego, który umożliwia uzyskanie wyniku testu w serwisie co-cie-czeka-w-2017.pl
 • 7. Ceny odnoszą się do kosztu uzyskania jednorazowego kodu dostępu. Aby otrzymać wyniki Testu należy wprowadzić kod dostępu.
 • 8. Płatność promocyjna SMS Premium obowiązuje w godzinach od 1:00 do 7:00. Poza promocją, w godzinach od 7:00 do 24:00 oraz od 0:00 do 1:00, obowiązuje płatność standardowa SMS Premium.
 • 9. Koszty usługi dla płatności promocyjnej SMS Premium wynoszą 62 grosze brutto. W przypadku wybrania płatności promocyjnej SMS Premium wiadomość o treści "DMW4" należy wysłać na numer 7055. Aby otrzymać kod dostępu w przypadku wybrania płatności promocyjnej należy wysłać jedną wiadomość sms.
 • 10. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niedziałanie lub nienależyte działanie Usługi związane z niedziałaniem lub nienależytym działaniem sieci internet oraz sieci telekomunikacyjnej za opóźnienia w świadczeniu usług spowodowane siłą wyższą. W rozumieniu niniejszego Regulaminu za siłę wyższą należy rozumieć w szczególności: strajk, decyzje administracyjne, orzeczenia sądowe, awarie sieci telekomunikacyjnych lub systemów gateway innych firm, nieprawidłowości w funkcjonowaniu operatorów sieci GSM, operatorów sieci telefonii stacjonarnej i internetu. W przypadku zaistnienia siły wyższej, Organizator uprawniony będzie do przesunięcia terminu świadczenia usług do czasu usunięcia przeszkód i zrównoważenia systemu.
 • 11. Koszty usługi dla płatności standardowej SMS Premium wynoszą trzydzieści złotych siedemdziesiąt pięć groszy brutto. W przypadku płatności standardowej SMS Premium wiadomość o treści "DMW4" należy wysyłać na numer 92555. Aby otrzymać kod dostępu w przypadku płatności standardowej należy wysłać jedną wiadomość sms.
 • 12. Tylko poprawnie wysłany SMS z dokładnie wpisaną komendą i numerem Premium, uprawnia do uzyskania kodu jednorazowego. W przypadku błędnie wpisanego SMSa, Użytkownik otrzyma komunikat o błędnie wysłanej komendzie. Zgodnie z zasadami opłata za każdego wysłanego SMSa jest pobierana przez operatorów GSM w momencie jego wysłania, nawet jeśli jest to nieprawidłowy SMS. Organizator informuje, iż nie ma obowiązku zwrotu kosztów SMSa bądź przesłania ponownie kodu, w przypadku jeśli Użytkownik wysłał błędną treść SMSa.
 • 13. Akceptacja regulaminu przez użytkownika oznacza zapoznanie się z jego treścią i pełne jej zrozumienie.
 • 14. Reklamacje należy składać pod adresem mobifunapps@gmail.com.
 • 15. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu oraz wycofanie usługi w dowolnym momencie.
 • 16. Usługa dostępna jest w sieciach Orange, T-mobile, Plus, Play, Sferia, Cyfrowy Polsat i wszystkich sieciach wirtualnych MVNO. Usługę Premium SMS obsługuje Cashmobile

Czy chcesz wiedzieć co spotka Ciebie w 2017 roku? Jak ułożą się Twoje sprawy za miesiąc, kwartał albo za pół roku? A jeśli okaże się, że za pół roku staniesz przed trudnym problemem życiowym? Albo jeśli za miesiąc wydarzy się coś, co zmieni Twoje życia na zawsze? A gdyby tak za tydzień miało się stać to, na co czekasz całe życie? Czy pisana jest Ci w 2017 roku miłość życia? Czy Twój związek przetrwa przez kolejny rok? Poznanie odpowiedzi na te i wiele innych pytań z pewnością mogłoby Cię uspokoić. Pierwszym krokiem odsłaniającym tajemnice przyszłości jest ten oto test. Właśnie w tej chwili możesz dowiedzieć się co cię czeka w 2017 roku. Aby poznać tę tajemnicę wystarczy, że rozwiążesz nasz test, który pozwoli Ci poznać Twoją przyszłość.

Nasz test składa się z 20 pytań, które zostały starannie opracowane przez profesjonalistów zajmujących się wróżbiarstwem i mogących pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Dzięki temu rozwiązanie testu może skutecznie zastąpić wizytę u wróżki i zapewnić możliwość otrzmania w pełni profesjonalnej wróżby na 2017 rok bez konieczności wychodzenia z domu i odchodzenia od komputera. Nasz serwis to wygoda dla wszystkich zajętych osób, które nie mają czasu lub ochoty na wizytę u wróżki, a chciałyby poznać swoje przeznaczenie już teraz.